Bilekte Dezenfektan İçin İndirim Var Mı?

Kasım 6, 2020

Bilekte Dezenfektan İçin İndirim Var Mı?

Ürünlerimizi tercih eden herkese teşekkür ederiz. İlk siparişleriniz sizlere ulaştığı zaman, sizlerin daha iyi alışveriş yapmanız için bir indirim çeki tanımladık. Bu indirim çekini, sitemiz üzerinden yapacağınız tüm siparişlerinize kullanabilirsiniz. El dezenfektan bilekliği için bir çok indirim kodu tanımlamış bulunuyoruz. Bu indirim kodlarını kullanabilmeniz için öncelikle ilk siparişinizin sizlere ulaşması gerekmektedir. Siparişten önce mutlaka sayfaları kontrol ediniz, sizleri farklı kodlar bekliyor olabilir J Bu kodlardan bir tanesi YZD20. YZD20 kodu akla gelen ilk indirim olan %20’lik bir indirim sunmaktadır. Bu indirim bir gereksinimi mevcut. Bu gereksinim sipariş tutarınızın 200TL ve üzeri olmasıdır. Siparişiniz 200TL ve üzeriyse bu kodu mutlaka kullanın ve indirimi yakalayın.

Nasıl Hesaplarım?

Örneğin 200TL’lik bir sepet tutarınız var. Bu sepet birden fazla üründen oluşabilir. Ürün konusunda bir sınırlaması yoktur ve dilediğiniz çeşitte ürün bulundurabilirsiniz. Tek gereksinimi sepet tutarınızın 200TL’yi geçmesidir. Sipariş tutarınızdan %20 fiyat indirimi sizleri bekliyor. 200TL’lik bir siparişiniz var ve bu kodu girdiğiniz zaman, sepetinizde bir eksilme göreceksiniz. Bu tutar siparişinizin %20’si kadardır. Sepet tutarınızın üst limiti yoktur. 1.000TL’lik bir sepetinizde indirim kodu uyguladığınız zaman sepet tutarınız otomatik 800TL olacaktır. Yetmezmiş gibi ücretsiz kargoyla tarafınıza ulaştırılacaktır.

Kodu Nasıl Uygularım?

Dezenfektan bilekliklerini almaya karar verdiniz, sepet tutarınız 200TL’yi geçti J Burada sizler için ufak bir sürprizimiz olan indirim kodu mevcut. Bu kodu kullanabilmeniz için ödeme bölümüne ulaşmanız gerekmektedir. Sepetinizi doldurun ve ödeme kısmına geçiniz. Sayfanın el at kısmında kupon bölümü mevcut, bu sekmeye tıklayarak kupon kodunuzu giriniz ve uygula butonuna basınız. El dezenfektan bilekliği kullanmış olduğunuz kodlarla daha uyguna gelecektir. Mutlu alışverişler dileriz.

Comments 0

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *