Dezenfektan Bilekliği Tam Koruma Sağlıyor Mu?

Kasım 5, 2020

Dezenfektan Bilekliği Tam Koruma Sağlıyor Mu?

Gün içerisinde alışkanlık haline getirdiğimiz el dezenfektanı kullanımı, bizler için bir çok problem oluşturmakta. Bu problemlerden birisi büyük şişeler. El dezenfektan bilekliği bu problemi çözmek için üretilmektedir. El dezenfektan bilekliği sizleri virüsten korumaz, sizlerin dezenfekte işlemini basitleştirir. Dezenfektan bilekliğinin kullanım nedeni, cebimizde veya çantamızda taşıdığımız büyük şişeli, el dezenfektan ürünlerinin taşımasını azaltmaktır.

Bileklik ürünümüz sizlerin bulundurduğu dezenfektan şişelerin önüne geçmektedir. ABS plastik sayesinde bulundurduğu ürünlere zarar vermemektedir. Biliyorsunuz ki ürünümüzün haznesin dilediğiniz sıvıyı doldurabilirsiniz. Sıvı dolumu sonrası ürünü tek basımda kullanabiliyorsunuz ve dezenfekte işleminizi tamamlayabiliyorsunuz. El dezenfektan bilekliği sizlere tam koruma sağlamaktadır. Sizlerin yapması gereken ürünün dolum haznesini kullanarak, dezenfektan ürününü bilekliğe doldurmaktır.

Ürünümüz, içerisine dolum yapılan maddelerin yapısını bozmamaktadır. Bunun en büyük nedeni ABS plastik kullanılmasıdır. Bu malzeme sayesinde sıvı her türlü maddeyi barındırmakta ve yapısal olarak bozmamaktadır. El dezenfektan bilekliği sizlerin hayatını kolaylaştırır.

Comments 0

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *