Dezenfektan Bileklikleri Hangi Yaşlar İçin Uygun?

Kasım 5, 2020

El dezenfektan bilekliği için en çok sorulan sorulardan bir tanesi; “Her yaş kullanıma uygun mu?”. Ürünlerimizde ayarlanabilir kordon bulunmaktadır, bu kordon sayesinde bileğinize uygun seviyeye getirerek kullanabilirsiniz. Ürünümüz tasarlarken çok yönlü kullanım alanları düşünüldü. Bunların en başında çocuk yaşta kullanıcıların bu ürünü doğru bir şekilde kullanabilmesiydi. Ürün üretim aşamasında bir çok gelişime uğradı. Bunların başını kordon getiriyor. İlk üretimde tek kademeli üretildi ve bu şekilde satışa sunuldu. Bu durum alıcılar tarafından olumsuz dönüşleriyle düzeltildi. Araştırmalara baktığımız zaman ürünün çoğunluk kullanıcısı çocuk yaşta, bunun nedeni anne ve babaların evlatlarını düşünmesinden kaynaklı. Özellikle okul döneminde çocuklarımızı okula gönderdikten sonra neler yaptığını bilemiyoruz. Bir çok yere temasları söz konusu. Bu temaslar sonrası kendilerini dezenfekte etmeleri gerekmekte.

El dezenfektan bilekliği bu konuda sizlere yardımcı oluyor. Çocuklarımıza dezenfektan alışkanlığı yaratmak çok zor. Bileklik dezenfektanı sayesinde hem daha eğlenceli hem de akılda kalıcı. Çocuklar ürünleri kullanmak için can atıyor. Günlük olarak dolumu sağladıktan sonra çocuklarınızın koluna takma isteği oluşmakta. Ürünün göz önünde bulunması sayesinde çocuklarımız artık dezenfekte işlemini daha kolay gerçekleştirecekler.

60 basımlık kapasitesi bulunan ürünümüzün yetişkin bir bireyin kullanıma uygundur. Çocuk kullanıcılar içinse yeterli ve fazladır. Artık aklınız çocuklarınızda kalmasın. Ayarlanabilir kordon sayesinde bileklerine uygun seviyeye getiriniz ve kullanımı için uyarılarda bulunun. El dezenfektan bilekliği sizlere en kolay dezenfekte işlemini sunmaktadır.

Comments 0

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *