Dezenfektan Bilekliklerinin Kutu Tasarımı!

Kasım 10, 2020

Dezenfektan Bilekliklerinin Kutu Tasarımı!

Ürünümüzün kutu tasarımına çok dikkat ediyoruz. El dezenfektan bilekliği internet satışıyla birlikte bir çok kişiye ulaşmış durumda. Bu satışlar sonrası tespit ettiğimiz bir çok durum oldu. Özellikle kutu tasarımı için kullanılan görseller ve teknik özellikleri konusunda büyük değişikliklere gittik. Kutu tasarımını daha sert ve dikkat çekici hale getirdik. Özellikle ürünün detaylandırmasını yan kısımlarında bulundurduk. Bu kısımlara ürün kapasitesini, özelliğini ve patentini belirttik. Kutumuzun ön yüzü saydam olmakla birlikte alıcıyı ilk görüşte cezbetmektedir ve direk ürüne odaklamaktadır.

Kutumuz 4 parçadan oluşmaktadır. Katlama ve kırılma alanlarını görebilirsiniz. Burada ürünler yapıştırma tekniği kullanılarak tek parça haline getirilmektedir. Tek parça haline getirilen kutumuzu iş arkadaşlarımız sayesinde 3 hamlede kullanabilir hale getirmekteyiz. Ürün kutusu oluşturulduktan sonra kullanma talimatı ve ürünle paketlenerek sizlere ulaştırılmaya hazır hale getirilmektedir.

Kutumuz 350GR. Kuşe kağıda basılmaktadır. Kuşe kağıda basım sonrası selefon işlemi uygulanır. Selefon işlemi kutunun ömrünü uzatmakla birlikte, parlak ve dikkate çekici bir görünüm sağlar. Kutunun daha dik durması ve bükülmemesi için bu teknik özellikleri kullanmamız gerekliydi. Selefon sonrası kutumuz kesim işlemine sokulur. Bu kısımda kutumuzun paketlenme şeklini alır. El dezenfektan bilekliği kutumuzun yapım aşaması bu şekildedir.

Comments 0

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *