El Dezenfektan Bilekliği Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Kasım 6, 2020

El Dezenfektan Bilekliği Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

El dezenfektan bilekliği alırken dikkat edilmesi gereken çok az kısım bulunmakta. Bizim size önerimiz yetkili satıcıdan satın almanızdır. Ürün ilk çıktığı günden itibaren merdiven altı üretimi gerçekleştirildi. Bu kişiler insan sağlığını yoka sayarak bileklik dezenfektan üretimi yapmaktadırlar. Üretilen ürünler kalitesiz olup birkaç kullanımlık ömrü bulunmaktadır. Bunlar kullanıcı deneyimi için olumsuz etkenlerdir. Kullanıcı deneyiminden daha önemli bir durum var. Kullanılan plastik ürünün press dökme dediğimiz ve tamamen sağlıksız ürünlerden yapılmasıdır. Özellikle ucuz mal dediğimiz ürünlerden uzak durunuz. Bunlar sizin cebinizdeki parayı almakla birlikle sağlığınızı da etkilemektedirler.

Bu ürünleri internet üzerinden sipariş verdiğiniz için almadan görme imkanınız mevcut değil. Sizlere bu konuda birkaç önerimiz olacak. Ürünü satın aldığınız satıcının kullandığı resimlere göz atınız. Bu resimlerde logosuz kutu bulunduruyorsa bu sahte bir üründür. Bunun yanı sıra ürünün renklerini kontrol ediniz. Özellikle mor renk için merdiven altı üretimde renk tutturamadıklarını fark ettik.

Pazar yerlerinde bir çok sahte satıcı mevcut. Bunların önüne geçmek çok zor. Sizlerden ricamız ürünün alırken renk ve alıcı yorumlarına dikkat etmenizdir. Ürün sizlere ulaştıktan sonra yapmanız gereken tek şey ürünün kalitesini kontrol edebilmek. Ürün beklenenden yumuşaksa lütfen ürünü iade ediniz ve şikayette bulununuz. Ürün plastik ve riskli bir sınıfta bulunduğu için lütfen dikkat ediniz. El dezenfektan bilekliği siparişi verirken dikkat edilmesi gerekenlerden bahsettik. Sizlere yardımcı olacağını düşünüyoruz.

Comments 0

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *