El Dezenfektan Bilekliği Fiyatları

Aralık 5, 2020

El Dezenfektan Bilekliği Fiyatları

Coronavirüs salgını ile birlikte kişisel hijyene daha fazla özen göstermek gerekiyor. Virüsün fiziksel temasla bulaşıyor olması nedeniyle ellerin sık sık sterilize edilmesi, sabun ve suya ulaşılamayan ortamlarda alkol bazlı dezenfektan maddelerin kullanılması uzmanlarca öneriliyor. Dezenfektanların içinde bulunan kimyasal bileşimler virüs ve bakteri gibi zararlı mikro organizmaları ortadan kaldıran bir etkiye sahiptir. Patojenlerin üremesine engel olarak temas sonucunda bulaşan hastalıklara karşı güçlü bir önlem oluştururlar. Özellikle pandemi süresince el dezenfektan bilekliği gibi ürünleri tercih etmek gerekecektir. Dezenfektan standına ulaşmanın mümkün olmadığı durumlarda bileklik formundaki ürün kullanılarak el temizliği sağlanabilecektir.

El Dezenfektan Bilekliği Kullanımı

Hijyen bilekliği olarak da bilinen dezenfektan bilekliği, tank haznesine doldurulan kolonya, sabunlu su, sıvı jel, alkol bazlı dezenfektan gibi sıvı maddelerin dışarı püskürtülmesini sağlayan son derece işlevsel bir üründür. Ergonomik tasarımı sayesinde bilekte bir ağırlık hissi uyandırmaz. Konforlu ve kullanımı kolay bir teknolojidir.

Bilekliğin altında bulunan hazneye sıvı doldurulduktan sonra tank tıpası kapatılır. Sonrasında el dezenfektan bilekliği üstündeki düğmeye basılır. Böylece bileklik haznesindeki temizleyici sıvı dışarı püskürtülür. Bileklik ayrıca kendi kendini dezenfekte etme özelliğine de sahiptir. Yabancı yüzeylere temas ettikten sonra bileklik kullanılarak olası salgın hastalık risklerine karşı önlem alınmış olunacaktır.

Bileklik dezenfektan tasarımında bulunan detaylar şık bir görünümü beraberinde getirir. Ürünün uzun ömürlü kullanımını mümkün hale getiren kaliteli plastik maddeler bulunur. Deformasyonu engelleyen hammade kalitesi sayesinde el dezenfektan bilekliği çeşitleri senelerce kullanılabilir.

El Dezenfektan Bilekliği Fiyatı Ne Kadar?

Dezenfektan bileklik modelleri piyasada farklı ücretlerde kullanıcılara sunulmaktadır. Ürünün kalitesi, tank kapasitesi gibi nitelikler el dezenfektan bilekliği fiyatları konusunda oluşan farklılığın nedenleridir. 20 TL’den başlayan fiyatlardan 150 TL’ye uzanan fiyatlara kadar hazneli bileklik çeşitleri bulunabilmektedir. Bilekliğin bütçe dostu fiyatlardan oluştuğunu belirtmek yanlış olmayacaktır.

El Dezenfektan Bilekliği Satışı

El dezenfektan bilekliği nerede satılır sorusuna cevap olarak internet mağazaları örnek gösterilebilir. İnternet alışverişinin yapıldığı online platformlarda bu ürünün siparişini verebilir, kısa süre sonra dezenfektan bilekliğinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Comments 0

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *