El Dezenfektan Bilekliği Modelleri

Aralık 5, 2020

El Dezenfektan Bilekliği Modelleri

Covid 19 hayatımıza girdikten sonra bazı alışkanlıklardan vazgeçmek durumunda kaldık. Sosyal mesafe, maske kullanımı, kişisel hijyen gibi birtakım kurallara uyarak pandeminin etkilerini en aza indirmek gerekiyor. Özellikle el hijyenini doğru bir şekilde gerçekleştirmek epey önem arz ediyor. Vücudumuzun en hareketli bölgesi ellerimiz olduğundan ve Coronavirüsün el teması ile kolayca yayılmasından dolayı dezenfektan ürünlerini kullanmak doğru bir karar olacaktır. Dezenfektanların içinde bulunan kimyasal moleküller virüs, bakteri ve mikroplara doğrudan saldırarak üremelerini engeller. Bu nedenle el dezenfektan bilekliği gibi pratik bir çözüm sunan ürünlere yönelmek gerekecektir. Bileklik formundaki bu teknoloji sayesinde el bölgesi kolayca dezenfekte edilebilecektir.

El Dezenfektan Bilekliği Ne İşe Yarar?

Pandemi süresince en çok ihtiyaç duyduğumuz ürünler arasında dezenfektanlar başı çekmektedir. Alkol bazlı kimyasal temizleyiciler genellikle hijyen standı veya şişe formunda kullanılmaktadır. Ancak hijyen standına erişmek her zaman mümkün olmayabilir. Dezenfektan şişelerini sürekli yanımızda taşıyamayabiliriz. Bu zorluklara karşı el dezenfektan bilekliği modelleri büyük avantaj sağlar. Bileğe bir saat, bir bileklik gibi takılır ve gün boyu konforlu bir kullanımı mümkün kılar.

Dezenfektan hazneli bileklik yaklaşık 60 ml. kadar tank hacmine sahiptir. Bir günlük kullanım için 60 ml. fazlasıyla yeterli olacaktır. Bilekliğin alt bölgesindeki hazneye doldurulan dezenfektan veya kolonya, bilekliğin üstünde bulunan düğmeye basılarak dışarı püskürtülür. Yabancı yüzeylere temas edildiğinde anlık bir çözüm sağlar. Ürünün yapısı gereği kendini dezenfekte etme özelliği vardır.

El Dezenfektan Bilekliği Çeşitleri

Bileklik dezenfektan tasarımlarında estetik bir görünüm de amaçlanmıştır. Kişiye rahatsızlık vermeyen, hafif ve konforlu bir aksesuar deneyimi sunar. Plastik hammaddesinin kalitesi sayesinde darbe, aşınma gibi zorlayıcılara karşı deforme olmaz. Uzun ömürlü bir kullanım sağlayarak yıllar boyunca aynı verimlilikte kullanılabilir.

El dezenfektan bilekliği çeşitleri farklı renk seçenekleriyle karşımıza çıkar. Mavi, siyah, kırmızı, yeşil, sarı gibi tonlarda bileklik modelleri tercih edilebilir. Her markanın kendine has bir tasarımı bulunur.

El dezenfektan bilekliği toptan alınabileceği gibi tek bir ürün olarak da sipariş edilebilir. Online alışveriş sitelerinde bu ürünlerin siparişi hızlı bir şekilde verilebilmektedir.

Comments 0

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *