El Dezenfektan Bilekliği Sağlığı Etkiliyor Mu?

Kasım 6, 2020

Bulunduğumuz pandemi döneminde bize en çok yardımcı olan yan ürünlerden birisi el dezenfektan bilekliği. Bu süreçte hayatımıza bir çok ürün girdi bunlar; maske, dezenfektan, plastik korumalar. Bunların yanı sıra henüz yaygınlaşmayan fakat insanların yararına bir çok ürün mevcut.  Dezenfektan bileklik bunlardan birisi. Her ürün yeni çıktığında insanların aklında bazı sorular oluşturur. Bunlardan biriside sağlıklı mı? Özellikle bulunduğumuz süreçte bu durum çok önemli.

Dezenfektan bileklikleri patentli bir ürün olduğu için bir çok aşamadan geçti. Bu aşamalar sırasında testler yapıldı ve bu testlerin doğruluğu için bir çok kez tekrarlandı. Bilinmesini isteriz ki ürünümüzde sağlığı olumsuz etkileyen maddeler yoktur. Ürünümüz plastik ve kumaştan oluştuğu için aklınızı karıştırabilir. Kullanılan kumaş ürünü 1. Sınıf olmakla birlikte kopmalara ve sert kullanımlara karşı dayanaklıdır. Ana  kısım olan ürünümüz tamamen plastiktir fakat bu aklınızı karıştırmasın. Hayati ihtiyacımız olan su bile plastik şişede sunulmakta.

Dezenfektan Bileklikte Hangi Malzeme Kullanılıyor?

Ürünümüz ABS denilen ve kaliteli markaların kullandığı bir plastik türünden yapılmaktadır. Bu plastik türü kullanımı açısından sert kullanımlara uygundur. ABS plastik ürünü sağlığı olumsuz etkileyen ürünlerden arındırılmıştır. Ürünün bir çok yetkili satıcısı olmakla birlikte bir o kadarda sahte üreticisi bulunmakta. Lütfen bunlara dikkat ediniz ve sağlığınızı etkilemeyiniz. El dezenfektan bilekliği satın almak için doğru adrestesiniz.

Comments 0

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *