El Dezenfektan Bilekliği Yenileniyor Mu?

Kasım 10, 2020

El Dezenfektan Bilekliği Yenileniyor Mu?

Uzun süredir satışın yapmış olduğumuz el dezenfektan bilekliği için bir çok yenilik düşündük. Bu yenilikleri ilk olarak ürüne yansıtmak istedik. Ürün için çok fazla öneri topladık. Bunların başını dolum haznesi çekmektedir. Dolum haznesinde oluşan problemleri dinledik. Dolum yaparken, içerisi görünmediği için ürünün ne kadar doldurulduğu belli olmuyordu. Buda üründe fazla dolum sonrası akım yapmaktaydı. En başta dolum haznesini yan tarafa koymayı düşünsek de, haznenin aynı işlemi yapacağını düşündük ve bu düşünce iptal edildi.

Ürünün konseptinde bir değişiklik olmasa da kutu tasarımı hakkında düşüncelere girdik. Kutu tasarımımız beyaz ve net renklerden oluşan bir arka plana sahipti. Kutunun daha çekici olabilmesi için tasarımsal olarak değişikler yaptık ve üretime soktuk. Ürünümüzün arka planını ve detaylandırmalarını değiştirdik. Gümüş rengi bir arka plan kullanıldı ve el dezenfektan bilekliği hakkında daha açıklayıcı resimler kullanıldı.

Kutumuzun tasarım süreci ve baskı süresi göze alındığında 2 haftalık bir süreç oldu. Bu süreç 10 Kasım tarihinde son buldu. 10 Kasım’dan sonra oluşturulan siparişlerde yeni kutumuzla gönderim yapılacaktır. El dezenfektan bilekliği yenilenen kutu tasarımıyla sizlere ulaştırılacaktır.

Comments 0

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *