El Dezenfektan Bilekliğinden Oluşan Gelirimizi Bağışlıyoruz!

Kasım 10, 2020

El Dezenfektan Bilekliğinden Oluşan Gelirimizi Bağışlıyoruz!

Uzun süredir üzerinde durduğumuz bir konuydu. El dezenfektan bilekliği kullanım açısından her yaşa uygun bir üründür. Son zamanlarda analizimizler de ürünün çocuk kullanıcıların tercihi olduğunu gördük. Bu tercihin sebebi velilerin, bulunduğumuz pandemi döneminden dolayı korkularıdır. Özellikle okula giden çocuklarımızın neler yaptığını, nerelere temasta bulunduğunu bilemiyoruz. Bunun içinde en çok tercih sebebi okul çağındaki çocukların oldu. Bu raporlar sonucu ürünümüzün pazarlamasını gerçekleştirirken bir çok satış kanalı aradık ve velilere hitap eden kişilerle çalışıldı. Bu çalışmalar bizlere güzel sonuçlar getirdi. Bizler bu gelirin paylaşınca daha değerli olacağını düşündük. Bu sebepten dolayı gelirimizin %10’luk kısmını SMA hastalarına bağışlamaya karar verdik.

Bu kararda bizleri etkileyen bir çok durum oldu. SMA hastalığının tedavisi için yüksek bütçeler gerekmektedir. Bu bütçelere aileler tarafından karşılanamamakta, bundan dolayı bir çok sosyal medya fenomeni desteklerini esirgemiyorlar. Bizlerin dikkatini çektiği için burada bir payımız olsun istedik ve gelirimizin bir kısmını buraya bağışlamak istedik. 27 Ekim’den sonra oluşan tüm siparişlerimizin, %10’luk payını SMA hastalarına bağışlama kararı aldık.

Bu süreçte bizlere yol gösteren ve gelirimizin artmasında payı olan herkese teşekkür ederiz. Bizler elimizin ulaştığı herkese yardım etmek istiyoruz. Bunda yüzlerde kişinin payı bulunmakta. El dezenfektan bilekliği olarak hem istekleriniz karşılıyor hem de yardımcı olabilmeniz için bir el oluyoruz.

Comments 0

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *